Výsledky výstav Senator Lodygowska Sfora

Datum Město Výstava Třída Výsledek Rozhodčí
10.11.2017 Lipsko Světová   Šampionů Výborný Won Chan Weng (MD)
08.11.2017 Lipsko Mezinárodní Šampionů Výborný 4 Vija Klucniece (LT)
05.11.2017 Praha Mezinárodní Šampionů Výborný 1, CAC Tibor Havelka (SK)
21.10.2017 Praha Klubová Šampionů Výborný 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS Antonín Mudra (CZ)
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU = ČESKÝ GRANDŠAMPION a INTERŠAMPION =
16.04.2017 Praha Mezinárodní Šampionů Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB Liudmila Lavrova (MD)
22.10.2016 Praha Klubová Šampionů Výborný 1, CAC Karel Hořák (CZ)
15.10.2016 Litoměřice Krajská Šampionů Výborný 1, Vítěz třídy, KRAJSKÝ VÍTĚZ Alena Košťálovová (CZ)
24.09.2016 Wroclaw Mezinárodní Šampionů Výborný 1, CAC, CACIB, BOS Jasna Matejcic (HR)
19.06.2016 Erfurt Mezinárodní Šampionů Výborný 2, resCAC, resCAC VDH Uschi Eisner (A)
18.06.2016 Erfurt Národní    Šampionů Výborný 3 Henry Stanley (Irland)
24.04.2016 Č. Budějovice Mezinárodní Šampionů Výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
užší výběr o BIG
Robert Kubeš (CZ)
16.04.2016 Rychnov n/K Klubová Šampionů Výborný 2, resCAC Zuzana Brotánková (CZ)
17.01.2016 Nitra    Mezinárodní Otevřená Výborný 1, CAC, CACIB, BOS Tibor Havelka (SK)
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU = ŠAMPION SLOVENSKÉ REPUBLIKY =
16.01.2016 Nitra Mezinárodní Otevřená Výborný 1, CAC Linda Voláriková (SK)
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU = ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY =
10.01.2016 Brno Národní Otevřená Výborný 1, CAC Tomáš Kučera (CZ)
01.11.2015 Praha Mezinárodní Mezitřída Výborný 2, resCAC Linda Voláriková (SK)
30.10.2015 Praha Mezinárodní Mezitřída Výborný 1, CAC Željko Lozič (SRB)
17.10.2015 Praha Klubová Mezitřída Výborný 1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOS Zuzana Brotánková (CZ)
03.10.2015 Litoměřice Krajská Mezitřída Výborný 1, Vítěz třídy, KRAJSKÝ VÍTĚZ Alena Košťálovová (CZ)
14.06.2015 Miláno (IT) Světová Mezitřída VÝBORNÝ Caterine Lebret (BG)
07.06.2015 Nitra (SK) Mezinárodní Mezitřída Výborný 1, CAC Miroslav Guniš (SK)
06.06.2015 Nitra (SK) Mezinárodní Mezitřída Výborný 1, CAC Edita Králová (SK)
05.06.2015 Nitra (SK) Národní Mezitřída Výborný 1, CAC Zeljko Gajič (SI)
24.05.2015 Litoměřice Mezinárodní Mezitřída Výborný 1, CAC, resCACIB Miroslav Redlicki (PL)
03.05.2015 Praha Mezinárodní Mezitřída Výborný 1, CAC Leonard Michael (IRL)
26.04.2015 Č. Budějovice Mezinárodní Mezitřída Výborný 1, CAC Petr Řehánek (CZ)
19.04.2015 Chemnitz Mezinárodní Juniorů Výborný 1, CAJC, BOJ Erwin Deutscher (A)
SPLNĚNY PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU = JUNIOR ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY =
08.02.2015 Brno Mezinárodní Juniorů Výborný 1, CAJC, BOJ Petr Řehánek (CZ)
07.02.2015 Brno Mezinárodní Juniorů Výborný 1, CAJC, CRUFT´S KVALIF. Bruno Nodali (I)
04.01.2015 Brno Národní Juniorů Výborný 1, CAJC Miroslav Guniš (SK)
03.11.2014 Praha Mezinárodní Juniorů Výborný 3 First Rafal (PL)
02.11.2014 Praha Mezinárodní Juniorů Výborný 2 Olga Dolejšová (CZ)
26.10.2014 Brno Evropská Juniorů VÝBORNÝ J. Bohuňovská (CZ)
18.10.2014 Praha Klubová Juniorů Výborný 3 Olga Dolejšová (CZ)
11.10.2014 Litoměřice Krajská Juniorů Výborný 1, Vítěz třídy mladých Alena Košťálová (CZ)
14.09.2014 Louny Krajská Juniorů Výborný 1, Vítěz třídy mladých Karel Hořák (CZ)
06.09.2014 Praha Krajská Juniorů Výborný 1, Vítěz třídy mladých,
3. nejlepší mladý pes
Antonín Mudra (CZ)
24.08.2014 Lipsko (DE) Mezinárodní Juniorů Velmi dobrý 2 Peter Burema (NL)
23.08.2014 Lipsko (DE) Mezinárodní Juniorů Výborný 2, resCAJC VDH Tanja Engel (DE)
29.06.2014 Klatovy Národní Dorost Velmi nadějný 1 U. Eisner (A)
25.05.2014 Litoměřice Mezinárodní Dorost Velmi nadějný 1 Petr Řehánek (CZ)