Jmenuji se Lenka a Henryho se Sannym jsem si pořídila po odstěhování se od rodičů. Ke psím sportům jsem se dostala díky Chipovi, našemu prvnímu pejskovi, Boloňáčkovi, který nyní žije u rodičů a letos (r. 2019) mu bude 15 let. S Chipem jsme dělali agility a oba nás to neskutečně bavilo. V roce 2011 jsem si pořídila Henryho, dalšího Boloňáčka, se kterým jsem také chtěla běhat agility. S ním jsem ale bohužel takových úspěchů jako s Chipem nedosáhla a věnovali jsme se spíše trikům. To miluje dodnes. V roce 2014 jsem si přivezla svého prvního Bišonka - Sannyho . Sanny ze začátku na psa, který bude milovat trénink triků nevypadal. Po chvíli tréninku se sebral a šel si po svym. Zlom nastal ca ve dvou-třech letech, kdy jsme k sobě stále hledali cestu a snažila jsem se ho naučit poslouchat. Chodit venku na volno a aby mi neutíkal za psama. Tehdy jsme se dostali ke trikům a začali jich pár trénovat a tyto triky mi sloužily jako pomoc při tréninku poslušnosti. Povedlo se a Sanny začal trénink triků milovat. Začala jsem se tedy zajímat o dogdancing a zjistila jsem, že v podstatě umíme všechny triky z jedné ze zkoušek F1 (Freestyle 1) a tak jsem se rozhodla, že to zkusíme.

13. dubna 2018 jsme poprvé skládali zkoušku z dogdancingu a splnili ji na výbornou. Dostali jsme pochvalu od rozhodčí a to nás nakoplo jít dál. Netušila jsem, že nás tento sport tak pohltí. Sanny nadšeně plní všechny možné triky, miluje trénink a já miluju jeho nadšení s jakým do všeho jde.

Tyto stránky jsem vytvořila v době, kdy jsme jezdili na výstavy a s tréninkem agility a dogdancingu jsme začínali. S výstavami jsme ale skončili a naplno jsme se vrhli na sportovní aktivity. Protože jsme se Sannym propadli právě dogdancingu, předělala jsem stránky k prezentaci našich úspěchů ale i neúspěchů v tomto sportu.

Jak jsem psala, věnovali jsme se také několik let agility. Po větší krizi, kdy jsem byla rozhodnutá věnovat se pouze dogdancingu a s agility jsme chtěli skončit, jsme se k tomuto sportu nakonec  vrátili. Víc se budeme ale věnovat i nadále dogdancingu a agility budeme dělat jen pro radost a beru to hlavně jako příležitost, kde se může Sanny pořádně vyběhat.

Děkuji všem lidem, kteří nás ženou dál a kteří nám pomáhají s tréninkem. Ať už je to naše nová trenérka dogdancingu Petra Malá a Vanda Gregorová, nebo trenérka agility Monika Fantová, tak také pan Josef Mach, který je tak moc hodný a pouští nás na svůj cvičák trénovat si sestavy a podílí se také svýma radama na našich trénincích.

Veškeré akce a činnosti můžete sledovat na našich stránkách a doufám, že se vám zde bude líbit :-)