13. 04. 2019   

Neoficiální dogdancingové závody "O Velikonočního zajíčka" - Praha Horní Počernice

1. místo v kategorii "Nováčci"

Se Sannym jsme se zúčastnili našich prvních závodů v dogdancingu. Tancovali jsme na písničku "Beruško půjč mi jednu tečku" a v kategorii nováčků jsme si vytančili neuvěřitelné první místo! Sanny se nádherně soustředil a my se těšíme na další možnost zatančit si tuto sestavu a to 18. května opět v Pet Centru v Praze.

 

07. 04. 2019   

Seminář dogdancingu s Richardem Curtisem z Velké Británie ve Vraném n/Vltavou

Na poslední chvíli jsme se přihlásili na úžasný seminář s anglickým rozhodčím a závodníkem Richardem Curtisem. Dostali jsme spoustu rad, vyzkoušeli si několik triků a máme spoustu úkolů a podnětů co vylepšit a naučit. Mám ráda takové akce, které nás vždy posunou dál :).

 

02. 03. 2019   

Zkouška dogdancingu na Lesné

DwD1 (Dances with Dogs 1) - VÝBORNĚ na 37 bodů z 39-ti

Od loňského října se pravidelně účastníme víkendové intenzivky dogdancingu, která je zakončená možností splnit si zkoušku. Nejinak tomu bylo i na zimní Lesné, kde jsme ve čtvrtek a v pátek pilně trénovali a v sobotu šli zkusit splnit naši předposlední zkoušku z první divize - DwD1. Zkouška se nám povedla a se Sannym jsme ji splnili téměř na plný počet bodů. A další kokardička do sbírky je doma. Chybí nám poslední zkouška a to HtM1 na Mastera dogdancingu 1. stupně ♥.