25. 05. 2019   

Libochovické agility v podzámčí - Libochovice

Jumping = DISK

Zkouška SA1 = 2. místo

Agility = 9. místo

Se Sannym jsme se zúčastnili po dlouhé době závodů agility. Vyšlo nejen krásné počasí, ale i z běhů mám velkou radost. Těžké parkury rozhodčího Petra Rybáře zvládl podle mě velmi dobře a na to, že se již agility nevěnujeme tak intenzivně jako dříve byl výbornej :)

 

 

18. 05. 2019   

Neoficiální dogdancingové závody Psí akademie Dance and Jump - Praha Horní Počernice

6. místo v kategorii "Začátečníci"

Se Sannym jsme se zúčastnili našich druhých závodů v dogdancingu. Tancovali jsme opět sestavu na "Beruško půjč mi jednu tečku" a tentokrát již v kategorii začátečníků. Sanny tancoval opět velmi pěkně, ale tentokrát jsme nebyli tak sehraní jako poprvé a Sanny navíc ještě štěkal, takže jsme dostali navíc bodovou srážku za štěkot. Nevadí, i tak jsem šťastná, protože Sanny tancoval opět s velkým nadšením a měl velkou radost. Příští závody již s novou sestavou nás čekají na podzim :).

 

 

26. 04. 2019   

Zkouška dogdancingu - Praha Uhříněves

HtM1 (Heelwork to music 1) - VÝBORNĚ na 28 bodů ze 30-ti

Do Prahy jsme si jeli zkusit splnit naší poslední zkoušku z první divize - HtM1 (Heelwork to music). I když byl šílený vítr a cestou domu jsme jeli v obrovský bouřce, podařilo se nám zkoušku splnit na první pokus. Sanny tak splnil poslední potřebnou zkoušku, získal titul Master of dogdancing 1. stupně a stal se tak prvním bišonkem s tímto titulem ♥.

 

 

13. 04. 2019   

Neoficiální dogdancingové závody "O Velikonočního zajíčka" - Praha Horní Počernice

1. místo v kategorii "Nováčci"

Se Sannym jsme se zúčastnili našich prvních závodů v dogdancingu. Tancovali jsme na písničku "Beruško půjč mi jednu tečku" a v kategorii nováčků jsme si vytančili neuvěřitelné první místo! Sanny se nádherně soustředil a my se těšíme na další možnost zatančit si tuto sestavu a to 18. května opět v Pet Centru v Praze.

 

07. 04. 2019   

Seminář dogdancingu s Richardem Curtisem z Velké Británie ve Vraném n/Vltavou

Na poslední chvíli jsme se přihlásili na úžasný seminář s anglickým rozhodčím a závodníkem Richardem Curtisem. Dostali jsme spoustu rad, vyzkoušeli si několik triků a máme spoustu úkolů a podnětů co vylepšit a naučit. Mám ráda takové akce, které nás vždy posunou dál :).

 

02. 03. 2019   

Zkouška dogdancingu na Lesné

DwD1 (Dances with Dogs 1) - VÝBORNĚ na 37 bodů z 39-ti

Od loňského října se pravidelně účastníme víkendové intenzivky dogdancingu, která je zakončená možností splnit si zkoušku. Nejinak tomu bylo i na zimní Lesné, kde jsme ve čtvrtek a v pátek pilně trénovali a v sobotu šli zkusit splnit naši předposlední zkoušku z první divize - DwD1. Zkouška se nám povedla a se Sannym jsme ji splnili téměř na plný počet bodů. A další kokardička do sbírky je doma. Chybí nám poslední zkouška a to HtM1 na Mastera dogdancingu 1. stupně ♥.